Ubytování Slavonice a Česká Kanada

» Cenově dostupné celoroční ubytování v příjemné a zajímavé lokalitě
              » Rekreační ubytování Česká Kanada, Valtínov, ubytování Slavonice
                             » neradovamakyna@seznam.cz, +420 608 632 330

Tvorba webové stránky, rešerše, copywriting, SEO, internetový marketing | All rights reserved © abcRedakce.cz, 2013–2020

Ubytování Slavonice Prohlídky města Ubytování Valtínov Výlety Česká Kanada Turistika Dolní Rakousko

Využijte naše cenově výhodné ubytování v oblasti Česká Kanada

Ubytování Slavonice: Pokud dáváte přednost historickému městečku, využijte náš rekreační dům ve městě Slavonice. Ve městě je veškerá občanská vybavenost a celá řada turisticky vděčných historických památek. Spát budete v romantických kulisách přímo pod slavonickou věží. V okolí města je krásná příroda a historické památky České Kanady. Centrum města Slavonice je vzdáleno pouze jeden a půl kilometru od státní hranice. Z našeho rekreačního domu proto můžete pohodlně navštívit i zajímavá místa v rakouském pohraničí.

Více informací » Ubytování Slavonice

Ubytování Česká Kanada: Milovníkům venkova nabízíme ubytování uprostřed přírody. Náš Penzion Klondike stojí na okraji malebné vesničky Valtínov. Užijete si klid v přírodě České Kanady, kde se můžete oddávat turistice (pěší turistika, cykloturistika aj.) nebo sbírat houby. Koupání je během července a srpna možné v bazénu přímo u penzionu, tak i v okolních rybnících (Zvůle, Komorník, aj.) nebo na koupališti v Dačicích (15 km) případně v Jindřichově Hradci (20 km). Z rozhledny nad Valtínovem je báječný výhled do širokého okolí.

Více informací » Ubytování Česká Kanada | Penzion Klondike

Kontaktujte nás, ať víme, jaký pokoj pro vás máme připravit. Ubytování ve městě Slavonice i v obci Valtínov vám umožní oblast zvanou Česká Kanada procestovat mnoha rozmanitými a lákavými způsoby. – Pěšky, na kole, automobilovou dopravou i po železnici. – Těšíme se na tuzemské i zahraniční turisty a rekreanty.

Rekreace Slavonice, za rohem je Besídka Ubytování Česká Kanada | Kunžak Rekreace a ubytování v České Kanadě a ubytování ve městě Slavonice | Neradova.com Rekreace Česká republika Cestování Česká republika Penzion Slavonice, za rohem Besídka

Ubytování Slavonice – Výhodná lokalita v historickém středu města

Rekreační dům v centru města Slavonice vám poskytne jedinečné ubytování v soukromí s vysokým standardem. Rekreační dům stojí v bezprostřední blízkosti renesančního slavonického náměstí a přitom na dostatečně klidném místě. Zvuk turistického ruchu sem téměř nepronikne. Budete tak ubytováni přímo v historickém centru města Slavonice. Zároveň si užijete klid jedné z tichých historických uliček.

Náš rekreační dům nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Je vybaven tak, aby vám poskytoval kvalitní a moderní zázemí. Díky ubytování v dobré lokaci se můžete pohodlně oddávat procházkám v historických kulisách renesančního města. Snadné jsou i výlety do okolí – do čarovných exteriérů přírodního parku Česká Kanada.

Jaké ubytování ve městě Slavonice nabízíme: Jednotlivé pokoje rekreačního domu mají vlastní sociální vybavení. Vytápěny jsou elektrickými přímotopy. V rámci ubytování Slavonice je vám také k dispozici společná kuchyňka. V chladných dnech zde můžete trávit společné chvíle u krbových kamen. V teplých dnech naopak využijete sympatické posezení na dvorku přímo pod slavonickou věží. V případě zájmu můžete využít i náš venkovní gril. Suterénní prostor pro ukládání kol a lyží je samozřejmostí. Internetové WiFi připojení je samozřejmostí.Využijte pro svůj pobyt ubytování Slavonice. Náš rekreační dům najdete v ulici Boženy Němcové č. 557, asi 50 metrů od slavonického náměstí Míru. V bezprostřední blízkosti rekreačního domu se také nalézá naprostá většina turistických zajímavostí města Slavonice. Mimo jiné: renesanční Horní náměstí, městské muzeum, renesanční luteránská modlitebna, slavonické podzemí a další zajímavosti města. Rekreační dům přímo sousedí s historicky zajímavou stavbou kostela Nanebevzetí Panny Marie a jeho dominantní vyhlídkovou věží.

V blízkosti rekreačního domu je několik obchodů s potravinami, kde si můžete pohodlně doplnit potřebné zásoby. V historickém centru města můžete poobědvat nebo povečeřet v některé z vhodných restaurací. Hned za náměstím Míru je osvědčená půjčovna kol.

Těšíme se, že naše krásné romantické město dýchající renesancí brzy navštívíte. Kvalitní ubytování v rekreačním domě je pro vás připraveno!

Naše ceny jsou příznivé. Více najdete v našem CENÍKU. Podívejte se také na přehled nabízených pokojů.

Přečtěte si také osobní pozvání od provozovatelky. – Tam, kam vás zvou, tam si vás budou vážit…


Rekreační dům Slavonice | Markéta Neradová

Neradova.com » Ubytování Slavonice

A je tady další dovolená nebo alespoň pár dní volna! Hledáte vhodné místo k ubytování na prázdniny? Nebo se chcete ubytovat jenom na víkendový pobyt? Město Slavonice a jeho okolí jsou každopádně ideální lokalita jak pro aktivní odpočinek, tak i pro bezstarostné lenošení.

Ubytování Slavonice: Přijměte naše pozvání k ubytování v historickém centru ojedinělého renesančního města Slavonice. Pobytem u nás prožijete příjemnou rekreaci, odpočinete si a načerpáte nové zážitky. Nezáleží na tom, zda je před vámi dovolená, nebo víkendový pobyt. Budeme rádi, když přijmete naše pozvání do kvalitního ubytování ve městě Slavonice. Podívejte se na přehled nabízených pokojů a využijte naši příhodnou cenovou nabídku.

Výhodné ubytování v historickém centru města Slavonice

» Přehled pokojů

» Ceník a objednávka

Ubytování Česká Kanada Ubytování ve Valtínově

» Ubytování Slavonice

» Kalendář zajímavých akcí v regionu

Rekreační dům Slavonice Penzion Slavonice Hotel Slavonice