Ubytování Slavonice a Česká Kanada

» Cenově dostupné celoroční ubytování v příjemné a zajímavé lokalitě
              » Rekreační ubytování Česká Kanada, Valtínov, ubytování Slavonice
                             » neradovamakyna@seznam.cz, +420 608 632 330

Tvorba webové stránky, rešerše, copywriting, SEO, internetový marketing | All rights reserved © abcRedakce.cz, 2013–2020

Ubytování Slavonice Prohlídky města Ubytování Valtínov Výlety Česká Kanada Turistika Dolní Rakousko

Využijte naše cenově výhodné ubytování v oblasti Česká Kanada

Ubytování Slavonice: Pokud dáváte přednost historickému městečku, využijte náš rekreační dům ve městě Slavonice. Ve městě je veškerá občanská vybavenost a celá řada turisticky vděčných historických památek. Spát budete v romantických kulisách přímo pod slavonickou věží. V okolí města je krásná příroda a historické památky České Kanady. Centrum města Slavonice je vzdáleno pouze jeden a půl kilometru od státní hranice. Z našeho rekreačního domu proto můžete pohodlně navštívit i zajímavá místa v rakouském pohraničí.

Více informací » Ubytování Slavonice

Ubytování Česká Kanada: Milovníkům venkova nabízíme ubytování uprostřed přírody. Náš Penzion Klondike stojí na okraji malebné vesničky Valtínov. Užijete si klid v přírodě České Kanady, kde se můžete oddávat turistice (pěší turistika, cykloturistika aj.) nebo sbírat houby. Koupání je během července a srpna možné v bazénu přímo u penzionu, tak i v okolních rybnících (Zvůle, Komorník, aj.) nebo na koupališti v Dačicích (15 km) případně v Jindřichově Hradci (20 km). Z rozhledny nad Valtínovem je báječný výhled do širokého okolí.

Více informací » Ubytování Česká Kanada | Penzion Klondike

Kontaktujte nás, ať víme, jaký pokoj pro vás máme připravit. Ubytování ve městě Slavonice i v obci Valtínov vám umožní oblast zvanou Česká Kanada procestovat mnoha rozmanitými a lákavými způsoby. – Pěšky, na kole, automobilovou dopravou i po železnici. – Těšíme se na tuzemské i zahraniční turisty a rekreanty.

Rekreace Slavonice, za rohem je Besídka Ubytování Česká Kanada | Kunžak Rekreace a ubytování v České Kanadě a ubytování ve městě Slavonice | Neradova.com Rekreace Česká republika Cestování Česká republika Ubytování Česká Kanada

Kvalitní moderní ubytování Česká Kanada

Ubytování Česká Kanada: Penzion Klondike stojí v klidné okrajové části vesničky Valtínov, na trase Dačice–Jindřichův Hradec. Penzion je umístěn asi 50 metrů od silnice, odstíněn od silničního provozu. Přijeďte a ubytujte se na ideálním místě pro výlety do České Kanady.


Nabízíme levné ubytování v regionu Česká Kanada, V Penzionu Klondike je pro vás připraveno ubytování v příjemných pokojích s možností přistýlky, případně v apartmánu. Pokud využijete naše ubytování, parkovat můžete přímo na pozemku penzionu. Samozřejmostí je uskladnění jízdních kol. V letní sezoně mohou ubytovaníPenzionu Klondike využít jednoduché občerstvení (velká jídla je nutno domluvit předem). Venkovní terasa slouží pro individuální odpočinek, firemní i rodinné akce, včetně různých oslav. Během letních prázdnin je hostům k dispozici bazén penzionu (8 × 4 metrů) a víceúčelové sportovní hřiště na nohejbal či volejbal. Využijte příhodné ubytování v České Kanadě.

„Přivalte“ k nám do Valtínova a budete „valit oči“

Valtínov (u obce Kunžak) je moravská obec s velice dávnou historií. Leží v nadmořské výšce 601 metrů. Je to menší obec s přibližně 130 obyvateli. K místním zajímavostem patří evangelický a katolický kostel (oba z počátku 20. století)a také smírčí kamenný kříž. Ve směru na obec Radíkov můžete vidět tzv. Babí kámen. Okolí obce je vůbec zajímavé z hlediska přírodních atrakcí. Ze všech stran je Valtínov obklopen lesem. V blízkosti obce je velké rašeliniště a hojné porosty krásných přírodních jalovců. Hned za obcí jsou krásné a kultivované kaskády rybníků. V okolí Valtínova najdete také kameny s miskami a pozoruhodná kamenná uskupení s různé zajímavými tvary.

Ubytování Česká Kanada – Penzion Klondike | Valtínov

Neradova.com » Ubytování Valtínov

Významnou atrakcí Valtínova je rozhledna na vrchu zvaném Havlova hora, který se ve výšce 680 metrů tyčí nad vesnicí. Přímo od Valtínova je tak z výšky dobře vidět značná část České Kanady. Těšíme se, že tuto krásnou a poklidnou oblast brzy navštívíte. Kvalitní ubytování v našem Penzionu Klondike je pro vás připraveno!

Naše ceny jsou příznivé. Více najdete v našem CENÍKU. Přečtěte si také osobní pozvání od provozovatelky. – Tam, kam vás zvou, tam si vás budou vážit…

Zajišťujeme ubytování i pro hromadné školní akce

Valtínov u Kunžaku je obec v ideální oblasti populárního turistického regionu Česká Kanada. Náš čarovný kraj je vhodný pro nejrůznější sportovní a turistické aktivity (cykloturistika, pěší turistika, koupání aj.). Těšit se můžete na zajímavé přírodní lokality i historické památky. – Ubytování v České Kanadě je možné v našem Penzionu Klondike ve Valtínově. Hned za obcí stojí rozhledna U Jakuba. V okolí obce je vybudován odpočinkový lesopark s kaskádou rybníků.

Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné ubytování na prázdniny nebo na víkend, pak vás Česká Kanada a okolí Valtínova rozhodně nezklame. Naopak si rychle získá vaše srdce. Přijměte mé pozvání k ubytování v jednom z nejromantičtějších míst Česka. Náš penzion Klondike je vám k službám. – Podívejte se na přehled nabízených pokojů a využijte naši příhodnou cenovou nabídku.

Výhodné ubytování v lesích České Kanady

» Přehled pokojů

» Ceník a objednávka

Ubytování Česká Kanada Ubytování ve Valtínově

» Ubytování Česká Kanada

» Kalendář akcí v regionu

» Osvěžení v našem bazénu

Penzion Klondike
9.1/10