Ubytování Slavonice a Česká Kanada

» Cenově dostupné celoroční ubytování v příjemné a zajímavé lokalitě
              » Rekreační ubytování Česká Kanada, Valtínov, ubytování Slavonice
                             » neradovamakyna@seznam.cz, +420 608 632 330

Tvorba webové stránky, rešerše, copywriting, SEO, internetový marketing | All rights reserved © abcRedakce.cz, 2013–2020

Ubytování Slavonice Prohlídky města Ubytování Valtínov Výlety Česká Kanada Turistika Dolní Rakousko

Využijte naše cenově výhodné ubytování v oblasti Česká Kanada

Ubytování Slavonice: Pokud dáváte přednost historickému městečku, využijte náš rekreační dům ve městě Slavonice. Ve městě je veškerá občanská vybavenost a celá řada turisticky vděčných historických památek. Spát budete v romantických kulisách přímo pod slavonickou věží. V okolí města je krásná příroda a historické památky České Kanady. Centrum města Slavonice je vzdáleno pouze jeden a půl kilometru od státní hranice. Z našeho rekreačního domu proto můžete pohodlně navštívit i zajímavá místa v rakouském pohraničí.

Více informací » Ubytování Slavonice

Ubytování Česká Kanada: Milovníkům venkova nabízíme ubytování uprostřed přírody. Náš Penzion Klondike stojí na okraji malebné vesničky Valtínov. Užijete si klid v přírodě České Kanady, kde se můžete oddávat turistice (pěší turistika, cykloturistika aj.) nebo sbírat houby. Koupání je během července a srpna možné v bazénu přímo u penzionu, tak i v okolních rybnících (Zvůle, Komorník, aj.) nebo na koupališti v Dačicích (15 km) případně v Jindřichově Hradci (20 km). Z rozhledny nad Valtínovem je báječný výhled do širokého okolí.

Více informací » Ubytování Česká Kanada | Penzion Klondike

Kontaktujte nás, ať víme, jaký pokoj pro vás máme připravit. Ubytování ve městě Slavonice i v obci Valtínov vám umožní oblast zvanou Česká Kanada procestovat mnoha rozmanitými a lákavými způsoby. – Pěšky, na kole, automobilovou dopravou i po železnici. – Těšíme se na tuzemské i zahraniční turisty a rekreanty.

Rekreace Slavonice, za rohem je Besídka Ubytování Česká Kanada | Kunžak Rekreace a ubytování v České Kanadě a ubytování ve městě Slavonice | Neradova.com Rekreace Česká republika Cestování Česká republika

Keramika Maříž a Trojmezní kámen – Trojmezí

Neradova.com » Prohlídka blízkého okolí města Slavonice » Trojmezí a Maříž

Trojmezí a Maříž

Vesnička Maříž leží tři kilometry jihozápadně od města Slavonice. Historie obce Maříž sahá až do 14. století, ale z její minulosti se toho do současnosti mnoho nedochovalo.

Kdysi krásný novogotický zámeček byl v padesátých letech 20. století zbourán, zámecká zahrada zpustla a vesnice samotná byla po roce 1945 téměř vylidněna. Pokud je vaší doménou cykloturistika, možná se tu zastavíte při cestě po okolí.

Levné ubytování v historickém centru města Slavonice

» ZAJISTIT SI UBYTOVÁNÍ NYNÍ

» Více informací…

Praktický průvodce po Slavonicích a České Kanadě

Hodláte svou dovolenou nebo víkend prožít ve městě Slavonice a v oblasti Česká Kanada? Určitě využijte naše pohodlné ubytování.  

Ubytování Slavonice a turistika

Jsme exkluzivními partnery unikátního knižního průvodce Česká Kanada, Slavonice a Slavonicko. Tato cestovní příručka, jako jediná svého druhu, mapuje zajímavá místa celého regionu České Kanady a Slavonicka.

Úspěšná turistická příručka vás provede po historických památkách a upozorní vás i atraktivní přírodní lokality. Faktografické údaje rámují zajímavé příběhy z regionu.

V publikaci s podtitulem Příběhy z regionu a tipy na turistické výlety najdete orientační mapy, velké množství fotografií a ilustrací. Ve Slavonicích vám knižní průvodce umožní porozumět sgrafitové výzdobě zdejších domů. V krajině České Kanady s jeho pomocí najdete romantické stezky i tajemné megalitické balvany. Kniha navíc obsahuje i celou řadu zajímavých a často pozapomenutých příběhů z minulosti Slavonic a České Kanady.

» Koupit cestovní příručku za výhodnou cenu

Maříž a mařížská keramika

Mařížská keramika z místní dílny je známá tím, že si na ni můžete namalovat libovolný motiv, který vám pak v místní peci vypálí.

Pokud jste příznivci pěší turistiky, určitě vás zaujme impozantní modřínová alej (viz fotografii v horní části této stránky), která je spolu se skupinou 300letých dubů a několika rybníčky sympaticky zdivočelým pozůstatkem původního zámeckého parku. Nejkratší cesta pro pěší sem vede od návrší nad bývalou českou celnicí jižně od města Slavonice. Polní cestou se tudy snadno dostanete k bývalému mařížskému zámeckému rybníku a stromové aleji. Pokud jste naladěni na poklidnou dovolenou a nespěcháte, určitě se tudy rádi v klidu projdete.

Trojmezí

Významný zeměpisný bod – Trojmezí Čechy, Morava, Rakousko – najdete další dva kilometry na západ od Maříže. Bod je vyznačen bílým tříhraničním kamenem (tzv. tříhraničník nebo trojhraničník).

Rekreační dům Slavonice Penzion Slavonice Hotel Slavonice