Rodinná dovolená Česká Kanada

Osobní pozvání k ubytování…

Tvorba webové stránky, rešerše, copywriting, SEO, internetový marketing | All rights reserved © abcRedakce.cz, 2013–2020

Ubytování Markéta Neradová Turistické ubytování

Osobní pozvání
od provozovatelky

Volné pokoje
On-line objednávka

Penzion Slavonice Penzion Klondike, Česká Kanada

Rekreační dům Slavonice

Penzion Klondike Česká Kanada

Ubytování Slavonice Prohlídky města Ubytování Valtínov Výlety Česká Kanada Turistika Dolní Rakousko

» Cenově dostupné celoroční ubytování v příjemné a zajímavé lokalitě
              » Rekreační ubytování Česká Kanada, Valtínov, ubytování Slavonice
                             » neradovamakyna@seznam.cz, +420 608 632 330

Rekreace a ubytování v České Kanadě a ubytování ve městě Slavonice | Neradova.com Česko – Aktivní dovolená

Ubytování Slavonice a Česká Kanada – Osobní pozvání


Milí návštěvníci,

jmenuji se Markéta Neradová a budu potěšena, když využijete mé pozvání k ubytování ve městě Slavonice nebo v malebné obci Valtínov. Prožijete ničím nerušenou rekreaci, odpočinete si a načerpáte nové zážitky.

Hledáte ubytování v rekreační oblasti Česká Kanada nebo v jedinečných kulisách města Slavonice? Pak prosím přijměte pozvánku do našich osvědčených ubytovacích zařízení. Jestliže se chcete ubytovat na malé vesnici uprostřed lesů, ráda vám nabídku některý z volných pokojů našeho Penzionu Klondike. Kdo chce být trochu blíž civilizaci, má možnost ubytování v poklidném historickém centru renesančního města Slavonice.

Obě místa mají své neopakovatelné kouzlo. Jak ubytování v Penzionu Klondike v obci Valtínov, tak také ubytování v rekreačním domě ve městě Slavonice jsou ideální vstupní bránou do České Kanady. Stačí si jen vybrat z naší nabídky levného, ale příjemného ubytování. Kvalitní a cenově dostupný pobyt je pro vás připraven!

Ubytování Česká Kanada – Valtínov (pomezí Jindřichohradecko-Vysočina)

Láká vás něco jako „kanadská divočina“? – Hluboké lesy, rozlehlé voňavé louky a chladivé lesní bystřiny? Traperská dobrodružství? – Cestování do Kanady ale nemusí být vzdálené vaší realitě? Byli jste už někdy v romantickém kraji, kterému se říká Česká Kanada? Přijeďte a o vaše ubytování se postaráme!

Náš Penzion Klondike je připraven poskytovat vám rekreační služby. Proč právě Penzion Klondike? Protože „Klondajk“ k romantice Kanady prostě neodmyslitelně patří. Právě do kanadských oblastí Klondike RiverYukon zasadil děj svých slavných románů romantik a spisovatel Jack London.

Náš Penzion Klondike je určen pro rodinné dovolené i pro individuální rekreaci. Můžete si užít cenově dostupný pobyt a s ním i přesto dech beroucí romantiku na pomezí Jindřichohradecka, českomoravské Vysočiny a Dolního Rakouska. Naše ubytování splňuje všechny požadavky, které jsou na moderní cestování kladeny.

Ubytování Česká Kanada – Slavonice (pomezí Slavonicko-Lesní čtvrť)

Chcete být během dovolené ubytováni blíž k civilizaci? Pak přijměte mé pozvání k ubytování v historickém centru ojedinělého renesančního města. Bývalé německé město Zlabings má téměř lázeňskou atmosféru. Současně je ideálním startovním místem pro výlety. Náš rekreační dům nabízí ubytování v historickém centru města Slavonice ubytování v romantických kulisách a v soukromí s vysokým standardem.

I samotné město Slavonice vám nabízí celou řadu poznávacích zážitků. Navíc odtud můžete snadno vyrážet na výlety do lesů České Kanady, na hrady a zámky jižních Čech nebo do zajímavých míst lokality Lesní čtvrť (Waldviertel) na území Dolního Rakouska. Na mezistátní hranice jsou to od našeho domu ani ne dva kilometry.

Budu ráda, když u nás prožijete příjemnou rekreaci, odpočinete si a načerpáte nové turistické zážitky. Nezáleží na tom, zda je před vámi dovolená, prázdniny nebo víkendový pobyt. Budeme prostě rádi, když přijmete naše pozvání do kvalitního ubytování.

Proč využít naše ubytovací služby

Jaké ubytovací služby poskytujeme? Kvalitní rekreaci v nově zrekonstruovaném rekreačním domě a rovněž v zavedeném penzionu. – Slovo rekreace doslova znamená „nové vytvořeníre create. Kvalitní rekreační pobyt by proto měl vést ke skutečnému obnovení vašich duševních a fyzických sil.

Věříme, že u nás budete v tomto ohledu spokojeni!

Markéta Neradová


Pro rezervaci ubytování můžete použít:
telefon +420 608 632 330
nebo e-mail neradovamakyna@seznam.cz
případně přímo náš objednávkový formulář.


» Kalendář zajímavých akcí v regionu