Ubytování Slavonice a Česká Kanada

» Cenově dostupné celoroční ubytování v příjemné a zajímavé lokalitě
              » Rekreační ubytování Česká Kanada, Valtínov, ubytování Slavonice
                             » neradovamakyna@seznam.cz, +420 608 632 330

Tvorba webové stránky, rešerše, copywriting, SEO, internetový marketing | All rights reserved © abcRedakce.cz, 2013–2020

Ubytování Slavonice Prohlídky města Ubytování Valtínov Výlety Česká Kanada Turistika Dolní Rakousko

Využijte naše cenově výhodné ubytování v oblasti Česká Kanada

Ubytování Slavonice: Pokud dáváte přednost historickému městečku, využijte náš rekreační dům ve městě Slavonice. Ve městě je veškerá občanská vybavenost a celá řada turisticky vděčných historických památek. Spát budete v romantických kulisách přímo pod slavonickou věží. V okolí města je krásná příroda a historické památky České Kanady. Centrum města Slavonice je vzdáleno pouze jeden a půl kilometru od státní hranice. Z našeho rekreačního domu proto můžete pohodlně navštívit i zajímavá místa v rakouském pohraničí.

Více informací » Ubytování Slavonice

Ubytování Česká Kanada: Milovníkům venkova nabízíme ubytování uprostřed přírody. Náš Penzion Klondike stojí na okraji malebné vesničky Valtínov. Užijete si klid v přírodě České Kanady, kde se můžete oddávat turistice (pěší turistika, cykloturistika aj.) nebo sbírat houby. Koupání je během července a srpna možné v bazénu přímo u penzionu, tak i v okolních rybnících (Zvůle, Komorník, aj.) nebo na koupališti v Dačicích (15 km) případně v Jindřichově Hradci (20 km). Z rozhledny nad Valtínovem je báječný výhled do širokého okolí.

Více informací » Ubytování Česká Kanada | Penzion Klondike

Kontaktujte nás, ať víme, jaký pokoj pro vás máme připravit. Ubytování ve městě Slavonice i v obci Valtínov vám umožní oblast zvanou Česká Kanada procestovat mnoha rozmanitými a lákavými způsoby. – Pěšky, na kole, automobilovou dopravou i po železnici. – Těšíme se na tuzemské i zahraniční turisty a rekreanty.

Rekreace Slavonice, za rohem je Besídka Ubytování Česká Kanada | Kunžak Rekreace a ubytování v České Kanadě a ubytování ve městě Slavonice | Neradova.com Rekreace Česká republika Cestování Česká republika

Lesopark s kaskádami rybníků a naučné stezky U Jakuba

V prostoru mezi kopcem Havlova hora (680 m. n. m.) a kopcem Buková (632 m. n. m.) jsou vybudovány dvě naučné stezky, označené stejně, jako rozhledna i lesopark – U Jakuba. Tuto klidovou zónu lesoparku musíte určitě také navštívit.

První stezka se rozprostírá na severozápadním svahu Havlovy hory, tj. na svahu směrem k obci Valtínov. Můžete si zde odpočinout u relaxační kaskády rybníků s průzračnou vodou. Druhá naučná stezka, z hlediska terénu méně náročná, leží na druhé straně silnice Kunžak-Dačice, u paty kopce Buková.

Valtínov a lesopark U Jakuba v okolí rozhledny

Neradova.com » Turistika Česká Kanada » Rozhledna nad Valtínovem

Havlova hora, kaskády rybníků

Lesopark U Jakuba je zábavně naučný lesopark s naučnými stezkami na svazích kopce Havlova hora nad obcí Valtínov (Kunžak). Přirozeným centrem areálu je rozhledna U Jakuba, ze které máte lesy a vesničky České Kanady jak na dlani.

Přímo u rozhledny stojí originální dětský areál s podzemním bludištěm a dřevěnými prolézačkami. Celý areál je ohraničen efektními dřevěnými palisádami. Od rozhledny vede několik turisticky značených cest. Snadno se odtud dostanete jak do Valtínova, ležícího pod kopcem, tak i opačným směrem, k místní přírodní atrakci Kamenná zadnice a dalším kamenům v okolí Valtínova. Ubytujte se v Penzionu Klondike a užívejte si.

Výhodné ubytování Ve Valtínově, v srdci České Kanady

» OBJEDNAT LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

» Více informací…

Valtínov, Česká Kanada, U Jakuba

» Kalendář zajímavých akcí v regionu