Ubytování Slavonice a Česká Kanada

» Cenově dostupné celoroční ubytování v příjemné a zajímavé lokalitě
              » Rekreační ubytování Česká Kanada, Valtínov, ubytování Slavonice
                             » neradovamakyna@seznam.cz, +420 608 632 330

Tvorba webové stránky, rešerše, copywriting, SEO, internetový marketing | All rights reserved © abcRedakce.cz, 2013–2020

Ubytování Slavonice Prohlídky města Ubytování Valtínov Výlety Česká Kanada Turistika Dolní Rakousko

Využijte naše cenově výhodné ubytování v oblasti Česká Kanada

Ubytování Slavonice: Pokud dáváte přednost historickému městečku, využijte náš rekreační dům ve městě Slavonice. Ve městě je veškerá občanská vybavenost a celá řada turisticky vděčných historických památek. Spát budete v romantických kulisách přímo pod slavonickou věží. V okolí města je krásná příroda a historické památky České Kanady. Centrum města Slavonice je vzdáleno pouze jeden a půl kilometru od státní hranice. Z našeho rekreačního domu proto můžete pohodlně navštívit i zajímavá místa v rakouském pohraničí.

Více informací » Ubytování Slavonice

Ubytování Česká Kanada: Milovníkům venkova nabízíme ubytování uprostřed přírody. Náš Penzion Klondike stojí na okraji malebné vesničky Valtínov. Užijete si klid v přírodě České Kanady, kde se můžete oddávat turistice (pěší turistika, cykloturistika aj.) nebo sbírat houby. Koupání je během července a srpna možné v bazénu přímo u penzionu, tak i v okolních rybnících (Zvůle, Komorník, aj.) nebo na koupališti v Dačicích (15 km) případně v Jindřichově Hradci (20 km). Z rozhledny nad Valtínovem je báječný výhled do širokého okolí.

Více informací » Ubytování Česká Kanada | Penzion Klondike

Kontaktujte nás, ať víme, jaký pokoj pro vás máme připravit. Ubytování ve městě Slavonice i v obci Valtínov vám umožní oblast zvanou Česká Kanada procestovat mnoha rozmanitými a lákavými způsoby. – Pěšky, na kole, automobilovou dopravou i po železnici. – Těšíme se na tuzemské i zahraniční turisty a rekreanty.

Rekreace Slavonice, za rohem je Besídka Ubytování Česká Kanada | Kunžak Rekreace a ubytování v České Kanadě a ubytování ve městě Slavonice | Neradova.com Rekreace Česká republika Cestování Česká republika

Ubytování Jindřichohradecko… v okrese Jindřichův Hradec

Turistické zajímavosti města Jindřichův Hradec

Oblíbeným místem všech návštěvníků města je místní zámecký areál. Zámek Jindřichův Hradec byl na soutoku Nežárky a Hamerského potoka založen už ve 13. století. S plochou přes tři hektary se jedná o třetí největší hradní a zámecký komplex v České republice (po Pražském hradě a zámeckém areálu Českém Krumlově). Součástí zámeckého areálu je také zámecký vodní mlýn U čtrnácti, který český vynálezce František Křižík v roce 1888 přestavěl na první elektrárnu v tehdejší západní části rakousko-uherské monarchie. Prohlédnout si můžete také jindřichohradecký zámecký pivovar.

Zajímavosti města Jindřichův Hradec

Historické jádro města Jindřichův Hradec je městskou památkovou rezervací. Oblíbeným turistickým centrem Jindřichova Hradce jsou také místní muzea, zachovalé historické uličky nebo církevní stavby.

Muzeum Jindřichohradecka stojí na Balbínově náměstí a zpřístupňuje například největší lidový mechanický betlém na světě (Krýzovy jesličky), síň Emy Destinové, klasicistní lékárnu U Panny Marie Pomocné a rozsáhlé národopisné sbírky. Určitě si také nesmíte nechat ujít návštěvu městské vyhlídkové věže v Kostelní ulici. Kromě toho můžete obdivovat zachovalé městské domy a paláce a také navštívit několik historických církevních staveb.

Jindřichův Hradec je okresní město v dnešním Jihočeském kraji a kdysi bylo považováno za centrum České Kanady. Ačkoli celý region prošel během 20. století množstvím změn, obec Valtínov a ní náš Penzion Klondike, stojí stále jen asi 20 kilometrů od města. Poklidná oblast dnešního Přírodního parku Česká Kanada je i 21. století vyhledávaným turistickým cílem. Budeme se těšit, že tuto romantickou oblast navštívíte i vy. Naše ubytování v obci Valtínov nebo v městečku Slavonice je vám k dispozici. Na prohlídku Jindřichova Hradce je to od nás jen kousek. A Česká Kanada začíná hned za okny…

Neradova.com » Turistika Česká Kanada » Jindřichohradecko

Jindřichův Hradec a Jindřichohradecko

Město Jindřichův Hradec (německy Neuhaus, latinsky Nova Domus) bylo kdysi přirozeným centrem původní oblasti Česká Kanada. Současný přírodní park Česká Kanada je už sice tomuto jihočeskému městu vzdálen, řada zajímavých míst dnešní romantické České Kanady však stále spadá do Jihočeského kraje i do okresu Jindřichův Hradec. Pokud se ubytujete v našem romantickém Penzionu Klondike v obci Valtínov, snadno se podíváte i do Jindřichova Hradce.

Pokud vás láká divočina České Kanady, romantika hradu Landštejn i renesanční krásy poklidného města Slavonice, zcela správně hledáte ubytování na Jindřichohradecku.

Výhodné ubytování pod Havlovou horou

» OBJEDNAT LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

» Více informací…

Praktický průvodce po Slavonicích a České Kanadě

Hodláte svou dovolenou nebo víkend prožít ve městě Slavonice a v oblasti Česká Kanada? Určitě využijte naše pohodlné ubytování.  

Česká Kanada

Jsme exkluzivními partnery unikátního knižního průvodce Česká Kanada, Slavonice a Slavonicko. Tato cestovní příručka, jako jediná svého druhu, mapuje zajímavá místa celého regionu České Kanady a Slavonicka.

Úspěšná turistická příručka vás provede po historických památkách a upozorní vás i atraktivní přírodní lokality. Faktografické údaje rámují zajímavé příběhy z regionu.

V publikaci s podtitulem Příběhy z regionu a tipy na turistické výlety najdete orientační mapy, velké množství fotografií a ilustrací. Ve Slavonicích vám knižní průvodce umožní porozumět sgrafitové výzdobě zdejších domů. V krajině České Kanady s jeho pomocí najdete romantické stezky i tajemné megalitické balvany. Kniha navíc obsahuje i celou řadu zajímavých a často pozapomenutých příběhů z minulosti Slavonic a České Kanady.

» Koupit cestovní příručku za výhodnou cenu

Zámek Jindřichův Hradec rybník Vajgar na vyobrazení z konce 19. století

» Kalendář zajímavých akcí v regionu